НОВИНИ
ОПЕРАТИВНА СТАТИСТИКА
Щоденна

Диспетчерські графіки генерації українських АЕС

26 Листопада 2021 10:00

Диспетчерські графіки генерації становлять:

СтанціяМВт


ЗАЕС5060
РАЕС1760
ЮУАЕС3025
ХАЕС1640


В Україні на даний момент працює чотири атомних електростанції: Запорізька, Южноукраїнська, Рівненська, Хмельницька.

Запорізька АЕС (ЗАЕС) — атомна електростанція, розташована в степовій зоні на березі Каховського водосховища в Запорізькій області України, поруч із містом Енергодар. Це найбільша в Європі атомна електростанція, вона складається з 6 атомних енергоблоків.

Южноукраїнська АЕС  — атомна електростанція, розташована в степовій зоні на лівому березі річки Південний Буг при Ташлицькому водосховищі, неподалік (на схід) від міста Южноукраїнськ, що в Миколаївській області.

Рівненська АЕС (РАЕС) — перша в Україні атомна електростанція з енергетичним водо-водяним реактором типу ВВЕР-440 (В-213). Вона розташована біля міста Кузнецовськ Рівненської області, на західному Поліссі біля річки Стир.

Хмельницька АЕС (ХАЕС) — розташована на території Хмельницької області в місті Нетішин. На електростанції працює 2 ядерних реактори ВВЕР-1000 (підключені у 1987 і 2004 роках відповідно) загальною потужністю 2000 МВт. Основне призначення станції — покриття дефіциту електричних потужностей в Західному регіоні України.

ОПЕРАТИВНА СТАТИСТИКА