НОВИНИ
ОПЕРАТИВНА СТАТИСТИКА
Всі новини

Vestas поставить найбільші вітротурбіни на 9,5 МВт для нового офшорного вітропарку в Великобританії

19 Вересня 2017 15:00

Найбільші вітротурбіни Vestas будуть поставлені на площадку вітропарку з рекордно низькою ціною генерації електроенергії.

MHI Vestas представила найбільший вітрогенератор для морських вітроелектростанцій, потужність якого доведена до 9,5 МВт ще в червні. Тепер же повідомляється, що ці вітротурбіни були обрані для розміщення на майданчику нового вітропарку Triton Knoll farm в Британії.

Німецька компанія Innogy, яка будуватиме Triton Knoll farm, обрала турбіни MHI Vestas V164-9.5MW. Vestas поставить 90 вітрогенераторів цієї моделі. Загальна встановлена потужність вітропарку складе 860 МВт.

Рішення про будівництво даного об’єкта було прийнято за результатами минулого тендера в Великобританії, на якому була встановлена рекордно низька ціна в британській офшорній вітроенергетиці — на 40% дешевше, ніж буде поставляти нова АЕС.

Innogy планує забезпечити як мінімум 50% локалізацію обладнання для вітропарку в Великобританії. А завод Vestas з виробництва лопатей вітряних турбін розташований на британському острові Уайт, що зробило компанію ідеальним кандидатом.

Раніше повідомлялося, що GE представив найбільшу в світі вітротурбіну для наземних вітропарків потужністю 4,5 МВт.


За матеріалами: Электровести

ОПЕРАТИВНА СТАТИСТИКА