НОВИНИ
ОПЕРАТИВНА СТАТИСТИКА
Найважливіші

Рівненська АЕС усунула причини, які призвели до зупинки третього блока

09 Жовтня 2017 09:00

Третій енергоблок Рівненської атомної електростанції, яка входить в структуру Національної атомної енергогенеруючої компанії «Енергоатом», підключено до енергомережі після усунення причин, що призвели до зупинки блока. Про це повідомили у Міністерстві енергетики та вугільної промисловості. 

«7 жовтня о 20:28 енергоблок № 3 (ВВЕР-1000) Рівненської АЕС підключено до енергомережі після усунення зауважень, що призвели до зупинки блока», — йдеться у повідомленні. 

У Міненерговугілля зауважили, що комісія вивчає і аналізує причини зупинки блока. Радіаційний, протипожежний та екологічний стан на РАЕС і прилеглій території не змінювався та перебуває у межах діючих норм. 

«Станом на 22 годину 7 жовтня у роботі перебували чотири енергоблоки Рівненської АЕС із сумарним навантаженням 2 070 МВт. Зауважень до роботи основного устаткування діючих енергоблоків та персоналу не було. Порушень меж і умов безпечної експлуатації не було», — йдеться у повідомленні. 

Як повідомлялося, 7 жовтня о 3.56 енергоблок №3 Рівненської АЕС було відключено від енергомережі через відключення турбогенератора ТГ-5.


За матеріалами: УНІАН

ОПЕРАТИВНА СТАТИСТИКА