НОВИНИ
ОПЕРАТИВНА СТАТИСТИКА
Всі новини

«Нафтогаз» підвищив ціну газу для промислових споживачів з 1 грудня на 2,3%- 2,4%

21 Листопада 2017 13:00

НАК «Нафтогаз України» опублікувала цінові пропозиції на природний газ, які діятимуть з 1 грудня 2017 року для промислових споживачів та інших суб’єктів господарювання. Про це повідомили з прес-служби компанії.

«Запропоновані ціни на природний газ із ресурсу компанії диференційовані у залежності від обсягів закупівлі, умов оплати та стану попередніх розрахунків з „Нафтогазом“. У порівнянні з цінами на листопад цього року, у грудні ціни збільшено на 2,3-2,4%», — йдеться у повідомленні.

Як повідомлялося, з 1 листопада «Нафтогаз» підвищив для промисловості ціни на газ на 7,5% порівняно з жовтнем.

З 1 жовтня 2015 року введено в дію Закон України «Про ринок природного газу», яким передбачено, що постачання природного газу здійснюється за цінами, що вільно встановлюються між постачальником та споживачем, крім випадків, передбачених цим законом. Так, з метою забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку природного газу, на суб’єктів ринку природного газу у виключних випадках та на визначений строк можуть покладатися спеціальні обов’язки в обсязі та на умовах, визначених Кабінетом Міністрів України.

Нагадаємо, що на український ринок виходить новий газовий трейдер.


За матеріалами: Укрінформ

ОПЕРАТИВНА СТАТИСТИКА