НОВИНИ
ОПЕРАТИВНА СТАТИСТИКА
Всі новини

Міненерговугілля опублікувало текст Енергостратегії України до 2035 року

08 Вересня 2017 12:00

Міністерство енергетики та вугільної промисловості опублікувало текст Енергетичної стратегії України до 2035 року «Безпека, енергоефективність, конкурентоспроможність» і початок розробки плану її реалізації. Про це повідомляє прес-служба міністерства. «Підготовлений проект Енергетичної стратегії України є базовим документом державної енергетичної політики, визначає цілі розвитку енергетичного сектора на період до 2035 року. Досягнення цілей, визначених стратегією, передбачається здійснювати поетапно шляхом виконання планів заходів», — наголошується в повідомленні. 

За інформацією заступника міністра енергетики з питань євроітеграції Наталії Бойко, яку вона опублікувала на своїй сторінці в соцмережі Facebook, міністерство вже почало розробляти план реалізації цієї стратегії. 

«Одразу починаємо розробляти проект плану заходів Енергостратегії до 2035 року. Наступного тижня ми опублікуємо інформацію про формування робочих груп», — повідомила Бойко. 

Як повідомлялося, наприкінці лютого 2017 року прем’єр-міністр Володимир Гройсман зажадав від представників робочої групи в Міністерстві енергетики та вугільної промисловості, яка розробляла енергостратегії, завершити підготовку цього документу у другому кварталі 2017 року. 1 червня проект Енергостратегії був опублікований на сайті Міненерговугілля. В опублікованому проекті передбачалося збільшення частки виробництва електроенергії на атомних електростанціях у загальному балансі виробництва на період до 2035 року. 10 серпня проект Енергостратегії був схвалений на засіданні урядового комітету з питань економічної, фінансової та правової політики. 18 серпня Кабмін затвердив Енергетичну стратегію України до 2035 року, яка передбачає дворазове зниження рівня енергоємності національної економіки, а також збереження значного внеску атомної енергетики в балансі виробництва електроенергії.


За матеріалами: УНІАН

ОПЕРАТИВНА СТАТИСТИКА