НОВИНИ
ОПЕРАТИВНА СТАТИСТИКА
Всі новини

Канадською компанією буде збудовано 5 сонячних станцій в Україні

19 Вересня 2017 14:00

Канадська компанія TIU Canada Ltd побудує сонячні станції в трьох областях України — Дніпропетровській, Херсонській і Миколаївській вже до кінця року. Будівництво сонячних станцій буде завершено до 31 жовтня 2017, повідомляють в компанії. Запуск об’єктів в експлуатацію заплановано до початку літа 2018 (місяців максимальної активності).

У червні TIU Canada розпочала будівництво сонячної електростанції в Нікополі Дніпропетровської області потужністю 10 МВт. Завершити будівництво компанія планує до кінця вересня, а оформити «зелений» тариф в жовтні-листопаді.

Цей проект — перша інвестиція TIU Canada в Україні. Будівництво на 30% фінансується власними коштами канадської компанії, на 70% — кредитними.

Сонячна станція в Херсонській області буде мати потужність 18,2 МВт, і щорічно зможе генерувати 24,953 ГВт-год. Вартість проекту оцінюється майже в 18 млн євро.

У Миколаївській області компанія має намір побудувати три сонячні електростанції — на 26,8 МВт, 25 МВт і 10 МВт. Загальне щорічне вироблення електроенергії проектами оцінюється в 86,8 тис. ГВт-год електроенергії.

Сонячні електростанції, введені в експлуатацію до 2019 року, отримують 0,15 євро за кВт-год. В компанії говорять, що такий «зелений» тариф є найвигіднішим в Європі.


За матеріалами: Электровести

ОПЕРАТИВНА СТАТИСТИКА