НОВИНИ
ОПЕРАТИВНА СТАТИСТИКА
Всі новини

«Укрнафта» хоче продавати газ на внутрішньому ринку України

12 Жовтня 2017 10:00

Найбільша нафтовидобувна компанія «Укрнафта» планує до 2018 року почати реалізацію газу на внутрішньому ринку України. Про це на сторінці у соцмережі Facebook повідомляє прес-служба компанії, посилаючись на слова заступника голови правління компанії Джонатана Поппера. 

«У 2018 році „Укрнафта“ вийде на внутрішній ринок з вільним об’ємом газу. Контракт з „Дніпроазотом“ (підприємство, яке сьогодні купує газ — ред.) діє до кінця року і не буде продовжений», — говориться в повідомленні. 

За інформацією прес-служби, «Укрнафта» є важливою компанією для внутрішнього видобутку газу, вона може збільшити видобуток газу на 50%, до 1,9 млрд. кубометрів до 2025 року. Поппер також вважає, що уряду слід приділяти більше уваги проблемам нафтовидобувної сфери. 

«У питанні енергонезалежності уряду слід звернути увагу не лише на газ, але й на нафту. Країна витрачає більше грошей на імпорт нафтопродуктів, ніж на імпорт газу. Країна майже втратила нафтопереробку і може втратити нафтову галузь, якщо уряд буде ігнорувати ці проблеми», — сказав він. 

Як повідомлялося, наприкінці липня «Укрнафта» заявила про початок пошуку зовнішніх інвесторів у проекти з видобутку нафти і газу, а також у проекти модернізації потужностей по переробці вуглеводневої сировини.


За матеріалами: УНІАН

ОПЕРАТИВНА СТАТИСТИКА