НОВИНИ
ОПЕРАТИВНА СТАТИСТИКА
Всі новини

У порту «Южний» почали розвантаження четвертого балкера з вугіллям з ПАР

18 Вересня 2017 12:00

Найбільший приватний енергохолдинг «ДТЕК» прийняв у порту «Южний» (Одеська область) четверте судно з 75 тис. тонн дефіцитного вугілля антрацитної групи, який надійшов з Південно-Африканської Республіки, повідомила прес-служба компанії. 

«Балкер Semiramis доставив до України 75 тис. тонн південноафриканського антрациту. Після розвантаження в порту „Южний“ вугілля попрямує на склади Придніпровської та Криворізької ТЕС для того, щоб станції мали ресурс для роботи в осінньо-зимовий період», — йдеться в повідомленні. 

У прес-службі нагадують, що у рамках укладеного контракту «ДТЕК» вже імпортував в Україну 225 тис. тонн антрациту з ПАР. Перше судно з 75 тис. тонн антрациту для теплоелектростанцій «ДТЕК» прибуло в Україну 25 травня. Загалом у ПАР компанія законтрактувала 675 тис. тонн вугілля. 

Як повідомлялося, Україна через бойові дії на сході країни відчуває значний дефіцит вугілля, в першу чергу енергетичного (антрациту), видобуток якого зосереджено у Донецькій і Луганській областях, підконтрольних бойовикам. Для забезпечення стабільної роботи своїх ТЕС, які використовують антрацит, «ДТЕК» прийняв рішення поставляти вугілля з шахт Ростовської області та уклав контракт на постачання вугілля з ПАР в обсязі понад 600 тис. тонн з можливістю збільшення об’єму до 1 млн тонн.


За матеріалами: УНІАН

ОПЕРАТИВНА СТАТИСТИКА