НОВИНИ
ОПЕРАТИВНА СТАТИСТИКА
Всі новини

Разумков анонсував розгляд у Раді законопроекту про реструктуризацію боргів за газ

11 Червня 2021 16:26

Верховна Рада України на наступному тижні розгляне в першому читанні проект закону «Про заходи, спрямовані на подолання кризових явищ та забезпечення фінансової стабільності на ринку природного газу». Про це заявив Голова Верховної Ради Дмитро Разумков під час виступу на Всеукраїнському форумі місцевого самоврядування, відео якого оприлюднене у Facebook.

«Повертаючись до законопроекту 3508, у мене є гарні новини. На наступному тижні він з’явиться в стінах Верховної Ради, уже буде розглянутий у першому читанні. Я сподіваюся, це зможе допомогти всім колегам повернутися на свої території і сказати, що ми рухаємося в рамках тих домовленостей, які були досягнуті й під час нашої спільної роботи», — сказав Разумков.

Проектом пропонується встановити порядок участі суб’єктів ринку природного газу у процедурі врегулювання заборгованості за природний газ та послуги його транспортування, а також на законодавчому рівні закріпити шляхи та механізми врегулювання такої заборгованості: шляхом проведення взаєморозрахунків із залученням коштів державного бюджету; шляхом реструктуризації залишку непогашеної заборгованості на визначених законом умовах; шляхом списання пені, штрафних та фінансових санкцій, нарахованих на заборгованість, що підлягає врегулюванню на умовах, визначених законом, за умови погашення тіла боргу.

Нагадаємо, що уряд доручив «Нафтогазу» реструктуризувати борги тепловиків за спецобов’язками.


За матеріалами: Укрінформ

ОПЕРАТИВНА СТАТИСТИКА