НОВИНИ
ОПЕРАТИВНА СТАТИСТИКА
Всі новини

До України прибуло п’яте судно з африканським вугіллям

19 Вересня 2017 10:00

Найбільший приватний енергохолдинг «ДТЕК» прийняв у порту «Южний» (Одеська обл.) п’яте судно з 75 тис. тонн дефіцитного вугілля антрацитної групи, яке надійшло з Південно-Африканської Республіки, повідомила прес-служба компанії. 

«Балкер „MIN SHENG 1“ пришвартувався в порту о 22:30. Процес розвантаження займе орієнтовно три доби», — сказано в повідомленні.

Зазначається, що балкер «Semiramis» з 80 тис.тонн антрациту, який прибув у «Южний» 17 вересня, станом на 8:00 сьогоднішнього дня розвантажено на 85%. 

«Все імпортне вугілля буде відправлено на склади Придніпровської та Криворізької ТЕС, які допомагають покривати нестачу потужності в енергосистемі», — сказано в повідомленні. 

Повідомляється, що в жовтні «ДТЕК» очікує прибуття в Україну ще 150 тис. тонн південноафриканського вугілля. Всього вже доставлено 375 тис. тонн антрациту з ПАР. 

Як повідомлялося, Україна через бойові дії на сході країни відчуває значний дефіцит вугілля, в першу чергу енергетичного (антрациту), видобуток якого сконцентрований у Донецькій і Луганській областях, підконтрольних бойовикам. Для забезпечення стабільної роботи своїх ТЕС, які використовують антрацит, «ДТЕК» прийняв рішення поставляти вугілля з шахт Ростовської області і уклав контракт на поставку вугілля з ПАР в обсязі понад 600 тис. тонн з можливістю збільшення обсягу до 1 млн тонн. Перше судно в «Южному» «ДТЕК» прийняв 25 травня.


За матеріалами: УНІАН

ОПЕРАТИВНА СТАТИСТИКА