loading...

Забули пароль?
×
Вхід / Реєстрація / Підписатися на розсилку
Поля з відміткою * обов'язкові для заповнення

 


Центр досліджень енергетики

Рішення Кабміну про квотування імпорту вугілля визнано незаконним

14.06.2013
Рішення Кабміну про квотування імпорту вугілля визнано незаконним

Окружний адміністративний суд Києва задовольнив позов ПАТ Алчевський металургійний комбінат і ПАТ Алчевський коксохімічний завод до Кабінету Міністрів України, визнавши незаконним Постанову Кабінету Міністрів України № 225 від 13 березня 2013 Про внесення змін до Постанови Кабінету Міністрів України від 19 грудня 2012 р. № 1201, що регламентує введення квоти на ввезення вугілля і забороняє імпорт коксу та напівкоксу, а також роторного вугілля.

Про це повідомляє прес-служба корпорації Індустріальний союз Донбасу.

Повний текст рішення суду повинен бути наданий сторонам не пізніше 17 червня 2013 року. Якщо Кабмін не подасть апеляцію, рішення суду набуде чинності через 10 днів після отримання ним повного тексту такого рішення.

Як зазначено у повідомленні ІСД, позивачі переконані, що згадана постанова Кабміну була прийнята з порушенням цілої низки законів України, а також норм міжнародних угод, учасником яких є Україна - Генеральної угоди з тарифів і торгівлі (основного юридичного документа Світової організації торгівлі) та Угоди про Зону вільної торгівлі СНД.

"Судовий процес для групи ІСД є не засобом захисту своїх комерційних інтересів в поточних умовах 2013 року, а принциповим способом довести у правовій площині абсолютну неприпустимість впровадження Україною, яка є країною-членом СОТ, будь-яких кількісних обмежень на імпорт товарів", - зазначено у повідомленні компанії.

За матеріалами: Корреспондент

Ключові слова:

Матеріали за темою:

Останні новини

20 Квітня