loading...

Забули пароль?
×
Вхід / Реєстрація / Підписатися на розсилку
Поля з відміткою * обов'язкові для заповнення

 


Центр досліджень енергетики

Ferrostaal готовий реконструювати Українську ГТС

14.06.2013
Ferrostaal готовий реконструювати Українську ГТС

Німецький концерн Ferrostaal готовий проводити модернізацію всієї газотранспортної системи (ГТС) України.

Про це в ході панельної дискусії в рамках міжнародної бізнес-конференції "ABC: Ukraine&Partners" заявив виконавчий директор Ferrostaal Кай Евальдсен.

Він нагадав, що в Україні компанія працює над пілотним проектом для модернізації існуючої системи трубопроводів, проект фінансується Deutsche Bank під гарантії уряду України.

"Цей пілотний проект повинен продемонструвати, як легко зменшити споживання технологічного газу, для того, щоб експлуатувати трубопроводи і зменшити викиди довкілля. Він має на меті продемонструвати можливості модернізації існуючої системи трубопроводів і як би далі не розвивалась ситуація, яким би не було політичне рішення щодо існуючої системи трубопроводів України, вони будуть і далі експлуатуватись для транспорту газу в будь-який напрямок", – сказав він.

"Ми готові, спираючись на наш досвід цього пілотного проекту, продовжити цю роботу і на інших великих проектах, спираючись на компетенцію і знання місцевої промисловості, ми будемо готові формувати партнерства спільно з українськими партнерами, розширювати цю роботу, для того, щоб зрештою охопити всю систему, весь трубопровід", – наголосив Кай Евальдсен.

За матеріалами: Українська правда

Ключові слова:

Матеріали за темою:

Останні новини

20 Квітня