loading...

Забули пароль?
×
Вхід / Реєстрація / Підписатися на розсилку
Поля з відміткою * обов'язкові для заповнення

 


Центр досліджень енергетики

Chevron починає пошук сланцевого газу на заході Литви

14.06.2013
Chevron починає пошук сланцевого газу на заході Литви

Литовська LL investicijos, 50% акцій якої належать американській енергетичній компанії Chevron, приступає до геологорозвідувальних робіт в Шилутському (Silute) районі Литви з метою пошуку і видобутку сланцевого газу.

Першу розвідувальну свердловину "планується бурити до піщаників, що залягають на глибині 2 тис. метрів", говориться в повідомленні.

Як відзначив генеральний директор компанії Chevron Lietuva (дочірня структура Chevron) Джілберт Анкенбауер, дані, отримані при бурінні, допоможуть краще проаналізувати геологічну структуру місцевості.

LL investicijos володіє перспективним нафтовим родовищем, геологічні ресурси якого можуть складати близько 1,2 млн тонн. По 50% акцій компанії належать Tan Oil і Chevron Global Energy, яка заплатила за пакет близько 17 млн євро. Операція була проведена в жовтні минулого року. За договором, американська компанія володіє правом викупити залишок акцій LL investicijos.

Chevron Exploration & Production Lietuva перемогла в конкурсі на розвідку сланцевого газу на Шилутсько-таурагській ділянці (Silute-taurage) на заході країни.

За матеріалами: Інтерфакс

Ключові слова:

Матеріали за темою:

Останні новини

20 Квітня