loading...

Забули пароль?
×
Вхід / Реєстрація / Підписатися на розсилку
Поля з відміткою * обов'язкові для заповнення

 


Центр досліджень енергетики

Зоопарк у Канаді вироблятиме електроенергію з екскрементів тварин

19.05.2015
Зоопарк у Канаді вироблятиме електроенергію з екскрементів тварин

Зоопарк у Торонто має намір генерувати електроенергію з метану, отриманого з відходів життєдіяльності понад 5000 тварин.

Біогазова установка, яку адміністрація закладу планує побудувати спільно з компанією ZooShare, буде переробляти 3 тисячі тонн гною, який щорічно дають мешканці зоопарку, та 14 тисяч тонн органічних рештків однієї з найбільших мереж супермаркетів.

Таким чином, комплекс з виробництва біогазу не тільки забезпечить електроенергією зоопарк, а й розташовані неподалік житлові будинки. Надлишок виробленої енергії компанія ZooShare планує продавати провінції Онтаріо.

Як зазначає куратор зоопарку Кайла Грінхем, річний об’єм відходів життєдіяльності лише одного носорога забезпечить електроенергією 4 приватних будинки протягом року. Втім, адміністрація зоопарку визнає, що далеко не весь гній підходить для генерування енергії. Так, потенційно небезпечні для людини відходи життєдіяльності мавп будуть й надалі утилізуватися традиційним способом.

До слова, Торонто стане першим містом Північної Америки, яке забезпечуватиме енергетичні потреби зоопарку за рахунок відходів життєдіяльності його мешканців. Примітно, що зоопарк Мюнхена вже кілька років користується енергією, отриманою з гною.

За матеріалами: EcoTown

Останні новини

20 Квітня

Комментарі (0)Будь ласка, авторизуйтесь чи зареєструйтесь для коментування