loading...

Забули пароль?
×
Вхід / Реєстрація / Підписатися на розсилку
Поля з відміткою * обов'язкові для заповнення

 


Центр досліджень енергетики

Унікальна енергоефективна вілла Kogelhof у Нідерландах

17.03.2015
Унікальна енергоефективна вілла Kogelhof у Нідерландах

Закладання першого каменю в основу нового будинку повинно робитися після добре обдуманого і підготовленого рішення, адже кожен господар хоче мати своє неповторне житло. Сьогоднішні проекти обов’язково  враховують високу ефективність використання енергії всіма системами нового будинку та передбачають мінімізацію втрат енергії. Можливо з часом стануть доступнішими і будинки з нульовим споживанням енергії, які будуть виробляти її на основі відновлювальних  джерел. Але вже зараз створюються споруди, які можна охарактеризувати як «будинок з майбутнього».

Прикладом є Вілла Kogelhof, яка черговий раз досягає перемоги у конкурсі Mies van der Rohe Award 2015, а до цього отримала нагороди в багатьох інших номінаціях в категорії Врівноважений Розвиток та Будівництво Житла.

Вілла Kogelhof збудована в 2013 році в Нідерландах. Будинок не дає жодного негативного впливу на довкілля. Територія відноситься до тих, на яких функціонування будівель повинно вестися за певними умовами підтримки екологічних нормативів. Власник будинку отримав дозвіл на рекультивацію частини території і відновлення довкілля для інтенсивного землеробства. Ще в 2006 році в цій місцевості він здійснив посадку 71 тисяч шестирічних дерев.

Сам будинок має площу 715 м2 і встановлений вище землі - на опорах. В підземній частині знаходиться гараж на 6 автомобілів, ванна і господарські приміщення. Для того, щоб звести будинок потрібно було вивезти 70 тисяч м3 землі.

Об’єкт є нейтральним з точки зору енергетики. Завдяки поєднанню кількох технологій, виробляє достатню кількість електроенергії і тепла для споживання. Для виробництва електроенергії використано фотопанелі на даху. В планах передбачено будівництво вітрогенератора. Обігрів забезпечує теплова помпа. Для виробництва гарячої води пристосовано котел на біомасі, яку вирощують на даній території. В будинку працює система примусової вентиляції з центральним рекуператором.

За матеріалами: Eco Town

 

Останні новини

20 Квітня

Комментарі (0)Будь ласка, авторизуйтесь чи зареєструйтесь для коментування