НОВИНИ
ОПЕРАТИВНА СТАТИСТИКА
ПРОФІЛЬ БЛОГЕРА
Олександр Харченко
Генеральний директор Центр досліджень енергетики / EIR Center
Телефон:
Facebook:
LinkedIn:
21 Січня 2021 14:05
Заморозка «Північного потоку-2». Чому радіти ще зарано

«Північний потік-2» — російський проект газогону, який має на меті залишити Україну без газового транзиту, останніми днями став справжнім генератором новин: застосування США санкцій до баржі-трубовкладника, вихід з проекту Zurich Insurance Group, перший вихід з проекту німецької компанії.

14 Вересня 2020 14:39
Чому і як Українська держава має зайнятися розвідкою та видобутком газу на шельфі Чорного моря

Україні про наявність на нашому шельфі запасів газу відомо ще з даних радянської розвідки. Згідно з тими, вже «історично цінними» даними, ми можемо розраховувати на наявність, щонайменше, 160 млрд кубометрів газу на своїй частині шельфу.

19 Червня 2020 13:35
Перше правило: Не брехати про ринок газу

ТКЕ та приватні газзбути отримають газ, а «Нафтогаз» буде думати, де його брати та чим сплачувати. Гарний бізнес, без жартів.

29 Травня 2020 14:28
«Газпром» атакує Україну руками Тимошенко та Медведчука

Якщо Конституційний суд (КС) визнає незаконним розділення «Нафтогазу» та оператора газотранспортних систем (ОГТСУ), а ми знаємо якість українського судочинства в форматі «під тиском», особливо коли тисне Медведчук, то це створить підстави для «Газпрому» говорити про недійсність транзитної угоди.

09 Грудня 2019 14:00
Нестійкий тренд. Про 2019 рік в енергетиці України — дуже коротко

Від того, як український уряд буде проводити перемовини із Європейською комісією та ключовими країнами Європи, буде залежати доля українських газосховищ.

05 Серпня 2019 11:00
Про радіоактивних єдинорогів, «Північний потік-2» і чому Україні не потрібні переговори з РФ

Kosatka. Media взяла інтерв’ю у Олександра Харченка, директора Центру досліджень енергетики, в якому він давав оцінку Стратегії 20/20 і новим планам НАК «Нафтогаз», а також транзиту газу, будівництву «Північного потоку-2» та співпраці з США.

05 Серпня 2019 10:00
Конкурс на «Дельфін» з самого початку був розписаний під ідею спробувати вкрасти — раптом вийде. Не вийшло

Kosatka.Media взяла інтерв’ю у Олександра Харченка, директора Центру досліджень енергетики.

У зв’язку зі сплеском судових позовів слідом за результатами конкурсу по вибору переможця для шельфової ділянки «Дельфін», публікуємо першу частину бесіди з Олександром.

12 Липня 2019 13:00
Антиукраїнська стратегія Гройсмана

Невдовзі Росія перекриє транзит газу через Україну. Щоб не замерзнути, «Нафтогаз» мусить купувати газ влітку. Робити це непросто — уряд проти.

01 Липня 2019 10:00
«Розпил» газових ділянок-2. Чи червонітиме Зеленський в Канаді?

Група наближених до влади осіб, що скоро підуть, намагається замість чесного та прозорого конкурсу провести класичний український «розпил».

24 Червня 2019 10:00
Останній акорд міністра — слідкуємо за «розпилом» газових ділянок

Конкурс на дев’ять ділянок, визнаних перспективними з точки зору видобутку на них газу, викликав питання з самого початку.

ОПЕРАТИВНА СТАТИСТИКА