Вадим Гламаздін
всього матеріалів: 5
20 Травня 2021 09:30
Ціна довіри

Нічого не відбувається само по собі. Все взаємопов’язане. Все має свої наслідки. Ці три життєвих аксіоми, здавалося б, знайомі всім. Але, як виявилося, так лише здавалося…

Олександр Харченко
всього матеріалів: 22
21 Січня 2021 14:05
Заморозка «Північного потоку-2». Чому радіти ще зарано

«Північний потік-2» — російський проект газогону, який має на меті залишити Україну без газового транзиту, останніми днями став справжнім генератором новин: застосування США санкцій до баржі-трубовкладника, вихід з проекту Zurich Insurance Group, перший вихід з проекту німецької компанії.

Аналітична служба EIRCenter
всього матеріалів: 5
16 Грудня 2020 17:19
Американські санкції під українську ялинку

Американські санкції під українську ялинку: чому «Північний потік-2» зазнає краху.

Аналітична служба EIRCenter
всього матеріалів: 5
23 Вересня 2020 18:00
Споживачі газу проти монополії: боріться та поборете!

Тим з нас, споживачам ринку газу, які повідомили свій газзбут про бажання змінити постачальника газу, постачальники «малюють» неіснуючі борги та погрожують повним відключенням від мережі газопостачання через заборгованість.

Олександр Харченко
всього матеріалів: 22
14 Вересня 2020 14:39
Чому і як Українська держава має зайнятися розвідкою та видобутком газу на шельфі Чорного моря

Україні про наявність на нашому шельфі запасів газу відомо ще з даних радянської розвідки. Згідно з тими, вже «історично цінними» даними, ми можемо розраховувати на наявність, щонайменше, 160 млрд кубометрів газу на своїй частині шельфу.

Лана Зеркаль
всього матеріалів: 1
10 Вересня 2020 11:35
Газові санкції Навального: що може змусити Німеччину зупинити Nord Stream-2

Залишається надія на те, що ЄС рівнозначно для всіх країн-членів дбатиме про захист економічної конкуренції та використовуватиме весь свій інструментарій і можливості задля недопущення подальшої монополізації Росією європейського газового ринку.

Олександр Харченко
всього матеріалів: 22
19 Червня 2020 13:35
Перше правило: Не брехати про ринок газу

ТКЕ та приватні газзбути отримають газ, а «Нафтогаз» буде думати, де його брати та чим сплачувати. Гарний бізнес, без жартів.

Олександр Харченко
всього матеріалів: 22
29 Травня 2020 14:28
«Газпром» атакує Україну руками Тимошенко та Медведчука

Якщо Конституційний суд (КС) визнає незаконним розділення «Нафтогазу» та оператора газотранспортних систем (ОГТСУ), а ми знаємо якість українського судочинства в форматі «під тиском», особливо коли тисне Медведчук, то це створить підстави для «Газпрому» говорити про недійсність транзитної угоди.

Вадим Гламаздін
всього матеріалів: 5
10 Грудня 2019 12:59
«Північний потік-2» буде зупинено!

«Північний потік-2» — це зброя. І Україні, як і всьому світові, потрібно докласти максимальних зусиль, аби ця зброя не була завершена, і в Росії не було можливості її використати. І сьогодні — визначальний день у цій боротьбі.

Олександр Харченко
всього матеріалів: 22
09 Грудня 2019 14:00
Нестійкий тренд. Про 2019 рік в енергетиці України — дуже коротко

Від того, як український уряд буде проводити перемовини із Європейською комісією та ключовими країнами Європи, буде залежати доля українських газосховищ.

ОПЕРАТИВНА СТАТИСТИКА