loading...

Забули пароль?
×
Вхід / Реєстрація / Підписатися на розсилку
Поля з відміткою * обов'язкові для заповнення

 


Центр досліджень енергетики

ЄБРР та Greencubator запускають програму Кліматичних Інноваційних Ваучерів


27.03.2017
ЄБРР та Greencubator запускають програму Кліматичних Інноваційних Ваучерів

28 березня 2017 року об 11.00 в інформаційній агенції «Інтерфакс-Україна» відбудеться спільна прес-конференція Європейського Банку Реконструкції та Розвитку та ГО Greencubator з нагоди старту активної фази програми Кліматичних Інноваційних Ваучерів - нового інструменту фінансової підтримки для компаній, що розробляють або впроваджують інноваційні кліматичні технології та рішення.

 

 

В рамках програми протягом 2017-2018 років українські компанії, отримають ваучери на загальну суму 1 000 000 євро для розробки і впровадження кліматичних інновацій - різноманітних технологій, що сприяють зменшенню викидів парникових газів, збільшенню енергоефективності, впровадженню відновлюваних джерел енергії.

 

Прийом заявок від потенційних учасників програми Кліматичних Інноваційних Ваучерів починається 28 березня.

 

Про завдання програми, можливості та вимоги до учасників розповідатимуть:

 - Сергій Масліченко, Асоційований директор, Департамент енергоефективності та зміни клімату, Україна, Польща, Кавказ, ЄБРР

 - Андрій Зінченко, співзасновник ГО Greencubator, старший експерт проекту

 - Катерина Самотескул, керівник підприємницьких програм ГО Greencubator.

 

Для регіональних медіа та зацікавлених організацій буде доступна відео-трансляція прес-конференції на сайті інформагенції Інтерфакс-Україна та ГО Greencubator.

 

Довідка: Інноваційні Ваучери - проект ЄБРР, який фінансує EU Neighbourhood Investment Facility та адмініструється ГО Greencubator. Вони є інструментом фінансової підтримки українських кліматично-дружніх бізнесів. Українські компанії можуть отримати безповоротне фінансування для своїх інноваційних проектів, спрямованих на впровадження або розробку кліматичних технологій задля скорочення викидів парникових газів та зменшення впливу на клімат. Бюджет програми - 1 мільйон євро.

Більше про програму можна дізнатись на сайті innovoucher.com.ua

 

Місце проведення: прес-центр Interfax-Україна, м. Київ,, вул. Рейтарська, 8/5а

 

Для участі в презентації необхідна акредитація: Ольга Трутень, менеджер з комунікацій ГО Greencubator, +380 63 804 3302, olha@greencubator.info

Останні новини

20 Квітня

Комментарі (0)Будь ласка, авторизуйтесь чи зареєструйтесь для коментування