loading...

Забули пароль?
×
Вхід / Реєстрація / Підписатися на розсилку
Поля з відміткою * обов'язкові для заповнення

 


Центр досліджень енергетики

Конкурс міні-грантів для розвитку енергоефективності


22.05.2017
Конкурс міні-грантів для розвитку енергоефективності

 

Маєте креативну чи практичну ідею, яка стосується енергозбереження та енергоефективності? Візьміть участь у конкурсі міні-грантів у рамках проекту CLEEN та втілюйте задумане у життя. 

 

 

Конкурс міні-грантів відбувається в рамках реалізації проекту CLEEN (Civil society Local Energy Efficiency Network) – це трирічний проект, що фінансується Європейським Союзом в рамках програми «Європейський інструмент сусідства і партнерства». 

Проект спрямований на створення секторного регіонального партнерства між організаціями громадянського суспільства в 4 країнах: Україна, Молдова, Грузія та Вірменія, а також на підвищення потенціалу НГО в сфері енергоефективності. 

 

Хто може брати участь?

Міні-гранти надаються неприбутковим організаціям громадянського суспільства, державним або комунальним закладам, які мають статус юридичної особи. Міні-гранти не надаються комерційним організаціям. Ініціативна група може отримати міні-грант тільки через юридичну особу. 

 

На що має бути спрямований Ваш проект:

 - аналіз витрат на енергію з місцевих бюджетів. Відстеження енерговитрат, моніторинг бюджетів шляхом збору необхідної інформації за допомогою офіційних запитів, зустрічей та аналізу опублікованих матеріалів і засобів масової інформації;

 - проведення енергоаудиту та інших енергетичних обстежень будівель, виготовлення сертифікатів та плакатів за результатами обстежень;

 - організація інформаційних кампаній, підвищення обізнаності та зв’язків з громадськістю, в т. ч. і робота через ЗМІ;

 - виявлення та обмін передового досвіду місцевої влади в сфері енергетичної політики: підготовка публікацій або досліджень, обмін візитами для посадових осіб, проведення конференцій;

 - сприяння поведінковим змінам для підвищення енергоефективності громадських закладів;

 - адвокація політики енергоефективності та енергозбереження на місцевому рівні.

 

Хто надає міні-гранти?

Міні-гранти до 1000 євро (у гривневому еквіваленті) надають організації, що входять до мережі CLEEN: Товариство охорони природи м. Кременчука, Агентство економічного розвитку (м. Вонесенськ), Суспільний проект «Еколтава» (м. Полтава), Хмельницький молодіжний клуб розвитку, РМЕО «Екосфера» (м. Ужгород).

 

Для участі необхідно до 25 травня 2017 року включно надіслати відповідному місцевому координатору такі документи:

 - заповнена форма заявки;

 - заповнений бюджет;

 - резюме координатора проекту у довільній формі. 

Повний пакет документів щодо проекту можна завантажити в окремому архіві:https://goo.gl/Py2dCQ

 

Прохання в темі листа вказати: заявка на мінігрантCLEEN 

Результати будуть оголошені 1 червня. 

З детальними умовами конкурсу можна ознайомитись в розділі «посібник для учасників» там же можна знайти контакти місцевих координаторів програми. 

Останні новини

20 Квітня

Комментарі (0)Будь ласка, авторизуйтесь чи зареєструйтесь для коментування